ראשי

— ייעוץ שוטף

דיני עבודה
ייעוץ שוטף

המשרד מלווה מעסיקים וחברות בסוגיות הקשורות במשפט העבודה, החל משלב גיוס וקליטת העובדים ומלווה את בית העסק בהתמודדות היום יומית עם נושאים הקשורים לדיני עבודה מאחר ומשפט העבודה הוא תחום דינאמי המשתנה מעת לעת, בין אם זה באמצעות עדכוני חקיקה, פסיקות בתי הדין לעבודה ומעסיקים רבים אינם ערים לשינויים וההתפתחויות שיכולות בהחלט להשפיע על התנהלותם מול העובדים.

הייעוץ השוטף למעסיקים וחברות הוא במגוון תחומים, כגון: זכויות עובדים; עריכת הסכמים פרטניים וניהול מו"מ לקראת כריתת חוזה העסקה; ליווי משפטי צמוד בבית הדין לעבודה לרבות באמצעות בקשות לצווי מניעה הגשת תביעות וערעורים; ניהול משברים; ליווי בהליכי שימוע לעובדים; תהליך של סיום העסקה ופיטורים; הגבלת עיסוק ומניעת תחרות; שמירת סודיות; הליכים מול משרד הכלכלה (היתר לפטר אישה בהריון); הטרדה מינית במקום העבודה; הצבת מצלמות במקום העבודה; הונאה וגניבה במקום העבודה; אלימות בין עובדים; הכנת חוות דעת משפטיות; הסכמים עם נותני שירות (פרילנסר) ועוד.

התמחויות נוספות

תלויים

ילד הזקוק לטיפול רפואי מיוחד

מחשבון פיצויי פיטורים

ייצוג מול המועצה לצרכנות

מתן חוות דעת משפטית

הסכם שותפות

דיני נזיקין

הפרת חוק הגנת הפרטיות

התחדשות עירונית

חיפוש

הישארו בקשר

מלא את הטופס ובחר את העדפות המנוי לקבלת תקשורת אלקטרונית מהשדות שאתה מעוניין בהם.

על ידי מתן הסכמתך, אתה מאשר משרד עוה"ד אמון ושות' ישלח אליך תקשורת אלקטרונית (עלוני מידע, עלונים, חדשות, אירועים וכו '). המידע האישי שלך ישמש בכדי לספק לך מידע בהתאם להעדפות שציינת לעיל ובהתאם לחוקי הפרטיות הרלוונטיים. אתה יכול לשנות את המנוי שלך להתקשורת שלנו או לבטל את הרישום בכל עת על ידי שליחת דוא"ל לכתובת info@amon-law.co.il או על ידי לחיצה על כפתור ה"ביטול" בתחתית הדוא"ל שלנו.

מעוניינים שניצור איתכם קשר?

עו"ד ושותפים עסקיים​

יצירת קשר

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

משרדים
גני תקווה

דרך הבשמים 1
5591896
ישראל

Manchester

25 Stanley road
Salford M7 4FR
ENGLAND

דילוג לתוכן