מי אנחנו

משרד עורכי-דין אמון ושות'

ירידה לפרטים קטנים, מאמץ חסר פשרות עד להשגת המטרה.

משרד עו"ד אמון ושות', מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, דיני עבודה ומשפט מנהלי. המשרד מעניק שירותים משפטיים במנעד רחב של נושאים, תוך מתן שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבנה כי עניינו האישי של הלקוח מתורגם במהרה למשימתו של המשרד.

המשרד בניהולו של עו"ד אסף אמון, בוגר בית הספר למשפטים ובית הספר למנהל עסקים מאת המסלול האקדמי המכללה למנהל ומחזיק בתעודת מגשר מאת מרכז הגישור בנווה צדק. עו"ד אמון בעל ניסיון של 15 שנים בתחום העסקי, בליווי חברות, יזמות וניהול משא ומתן.

מעבר לידע המשפטי והעסקי המשולב, המשרד מספק ללקוח ערך מוסף ייחודי בתחום קבלת ההחלטות, על ידי החלת חשיבה יצירתית בעת גיבוש האסטרטגיה המתאימה ביותר. המשרד שואף לחקור ולחשוף את השכבות הנסתרות שאינן נראות לעין, מתוך הבנה שלכל מקרה יש נסיבות מיוחדות, ולכן יש לחפש פתרון יצירתי לפתרון הדילמה המשפטית. ייצוג הלקוח בפני בתי המשפט השונים הוא אמנות, והיכולת להתמודד בהצלחה עם הנושאים השונים מחייבת מאמץ בלתי מתפשר וגישות יצירתיות ואסטרטגיות.

המשרד אינו מסתפק בפתרון הסוגיה המשפטית, אלא חותר להבין את הרבדים הסמויים, אשר אינם נגלים לעין, מתוך הבנה כי לכל לקוח יש דרך רצויה ליישוב מחלוקות וסכסוכים. הליווי המשפטי, הכולל ייצוג בבתי המשפט השונים, מותאם לכל לקוח, על ידי חשיבה יצירתית ותכנון אסטרטגי ההופכת את הייעוץ המשפטי לדרך חיים.

חזון

סטנדרטים גבוהים, יצירתיות, ניסיון ותוצאות!
יעד העל של משרד עו"ד אסף אמון הינו להעניק שירותים משפטיים אישיים ומקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, באמצעות מחשבה יצירתית המותאמת לצרכיו האישיים של כל לקוח.

כדי להשיג את יעד העל, המשרד מתחייב להעניק ללקוח יריעה משפטית כוללת, הטומנת בחובה ערכים כגון: הוגנות, יושרה, יצירתיות, יוזמה ונחישות.

בעת התמודדות עם סוגיות משפטיות ועסקיות כאחד, המשרד דואג להגן על האינטרסים החיוניים והאסטרטגים של הלקוח במטרה, תוך שקיפות מלאה, כדי להשיג את התוצאה המיוחלת באמצעים החוקיים העומדים לרשות הלקוח.

המשרד מאמין כי כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, ההשכלה וההסמכה אינה חזות הכל, ויש צורך ממשי להיות אומן בתחום המשפט.

המשרד דוגל בהנגשת השירותים המשפטיים לכלל האוכלוסייה ובמידה ומתרחשת עוולה כלפי אדם שידו אינה משגת, המשרד יפעל לתקן את העוולה וזאת מתוך רצון למנוע "אלימות משפטית" כלפי צדדים שאינם בקיאים ברזי המקצוע.

מייסד המשרד עורך דין ומגשר
אסף אמון
עו"ד ומגשר אסף אמון
מנהלת המשרד
שני בראשי אמון
מנהלת המשרד שני בראשי אמון
עורך דין (יועץ)
קובי חתן
עו"ד קובי חתן
עורך דין
אברהם סיסו
עו"ד אברהם סיסו
עורך דין
רפי בוכינגר
עו"ד רפי בוכינגר
סינון אנשי צוות
סינון אנשי צוות